Aurelia Zalewska radna Powiatu Pruszkowskiego w latach 2014-2018
rzetelnie i solidarnie

Kalendarz wydarzeń

Newsletter

Data: 2018-10-06 
Drukuj PDF Wyślij link

Przebudowa mostku na Utracie w Pęcicach Małych

Autor: Aurelia Zalewska 

 PRZEBUDOWA MOSTKU NA UTRACIE w PĘCICACH MAŁYCH
Już w najbliższym czasie nastąpi przebudowa mostku na Utracie w Pęcicach Małych na granicy z Komorowem. Zarząd Powiatu Pruszkowskiego zlecił wykonanie zadania za kwotę 137 760,00 zł. Na wyremontowanie mostku otrzymaliśmy także dotację w kwocie 80 600 zł w ramach środków z rezerwy subwencji ogólnej.

 

 

PRZEBUDOWA MOSTKU NA UTRACIE w PĘCICACH MAŁYCH
Już w najbliższym czasie nastąpi przebudowa mostku na Utracie w Pęcicach Małych na granicy z Komorowem. Zarząd Powiatu Pruszkowskiego zlecił wykonanie zadania za kwotę 137 760,00 zł. Na wyremontowanie mostku otrzymaliśmy także dotację w kwocie 80 600 zł w ramach środków z rezerwy subwencji ogólnej. To wynika z aktywności Zarządu Powiatu, który sięgnął po środki ministerialne i dobrej współpracy z Ministerstwem Infrastruktury, które wspiera potrzeby lokalnych samorządów. Wkrótce będą wyremontowane mostki w Pęcicach Małych i w Czubinie, a przed kilkoma miesiącami został wyremontowany mostek na Zimnej Wodzie w Nadarzynie. To wynik starań władz powiatu o dobry stan infrastruktury.

W czasie remontu będzie zrealizowany ruch "wahadłowy", tzn. dopuszczony ruch jednym pasem z sygnalizacją zmieniającą światłozielone zmiennie dla obu kierunków.
Pozdrawiam, Aurelia Zalewska